Kas gan ir ballīte bez interesantām spēlēm? Aplūkosim dažas spēles, kas padarīs ikvienu ballīti jautrāku

Spēle Divdesmit jautājumi

Apraksts
Viens cilvēks domā par objektu vai personu. Pēc tam spēlētāji drīkst uzdot tikai 20 Jā vai Nē jautājumus, lai mēģinātu uzminēt, kas tas ir. Ja viņi pareizi uzmin objektu vai personu, tas pats uzdevums tiek dots nākošajam spēlētājam.

Piemērs
Kristīne domā par aktieri Džoniju Depu. Spēlētāji uzdod tādus jautājumus kā: “Vai šī ir persona?”, “Vai šī ir slavena persona?”, “Vai tas ir vīrietis?”. Visbeidzot, spēlētāji to sašaurina pietiekami, lai Katrīna uzminētu: “Vai viņš ir Džonijs Deps.” Katrīna uzvar!

Spēle Limbo

Apraksts
Lieciet diviem cilvēkiem turēt slotas kāta pretējos galus. Spēlētāji pārmaiņus mēģina iziet zem kāta, noliecoties atpakaļ. Ja spēlētājs nokrīt vai pieskaras stabam, viņš/viņa ir izslēgti no spēles. Katrā kārtā stabs kļūst nedaudz zemāks.

Piemērs
Ausma cenšas paiet zem slotas kāta. Viņa noliecas uz aizmuguri, lai varētu tikt zem tā. Diemžēl viņa ar pieri atsitās pret kātu, tāpēc viņa ir ārā. Nākamā dalībniece, Aija mēģina iziet zem kāta un dara to, nepieskaroties tam un nenokrītot, tādējādi viņa iekļūst nākošajā kārtā.

Spēle Klusie telefoni

Apraksts
Visi sasēžas aplī. Viens spēlētājs sāk spēli, iečukstot frāzi ausī cilvēkam, kurš atrodas viņa kreisajā pusē. Tas tiek atkārtots visā apļa garumā, līdz tas sasniedz sākumu.

Piemērs
Laine čukst: “Es paņēmu dzērienu no strūklakas” Kristapa ausī. Tad Kristaps čukst blakus esošajam ausī to, ko viņš dzirdēja. Rindas beigās viņi saprot, ka kādā brīdī kaut kas bija nepareizi sazinājies, jo pēdējais saka: “Es iemalkoju dzērienu no piekūna”.

Spēle pacelšana

Apraksts
Spēlētāji nostājas aplī un sadodas rokās. Pa vidu aplim tiek novietota 5 eiro banknote. Spēlētāji cenšas iegūt balvu, bet rokām visu laiku ir jāpaliek savienotām.

Piemērs
Pieci draugi sadodas rokās. Zemē uz spilvena ir nolikta 5 eiro banknote. Kāds izmanto kājas, lai satvertu 5 eiro. Viņi uzvar!

Ja vēlaties savu ballīti padarīt tiešām neaizmirstamu, tad aplūkojiet www.metamais.lv piedāvājumu. Spēļu nomas sadaļā Jūs atradīsiet tādas spēles kā Beerpong, Cornhole jeb Met-A-Mais un disku golfu. Šīs spēles ir īsti ballīšu hiti! Iznomājot visas trīs spēles, Jūs saņemsiet 20% atlaidi!