Bieži dažādu mārketinga aktivitāšu realizēšanai nepieciešams veikt visādus sīkus un ne tik sīkus tehniskus vai ilustratīvus darbiņus, piemēram, tekstu sagatavošana, tulkošana, logo izveide, baneru izgatavošana un tml. Ir divi varianti, kā tos realizēt – vai nu darīt pašam, vai maksāt kādam, kas tos izdara Tavā vietā. Ja  negribas vai nesanāk izdarīt pašam, tad zemāk redzamajos portālos var viegli atrast cilvēkus no visas pasaules, kas par nelielu, taču draudzīgu samaksu būs gatavi Tev palīdzēt.

Fiverr.com – viens no lētākajiem variantiem – jebkura pakalpojuma sākumcena ir tikai 5$. Vienalga, vai tā būtu banera izveide, melodijas rakstīšana vai vienkāršas infografikas sagatavošana – atliek tikai sameklēt sev vajadzīgā darba izpildītāju. Šis ir arī lēts risinājums dažādu tekstu tulkošanai – angļu un citu valodu pārzinātāji te atrodami lielā skaitā. Daudz krievu valodas pratēju un ir arī daži latvieši. Cenas tiešām ļoti konkurētspējīgas un par darbu izpildi arī pagaidām nav bijis jāsūdzas. Protams, pirms pasūtīšanas rūpīgi jāizvērtē izpildītāju profili.

Freelancer.com – variants nedaudz lielākiem budžetiem un darbiem. Apraksti savu vajadzību, piemēram, mājas lapas izveide vai palīdzība sociālo tīklu mārketingā un gaidi piedāvājumus no visdažādākajiem speciālistiem. Izvērtē kandidātu pieredzi, klientu atsauksmes un cenu un izvēlies sev piemērotāko. Piedāvāto pakalpojumu spektrs ir pietiekoši plašs.

upwork.com  – sameklē sev piemērotāko speciālistu par labāko cenu. Šeit Tev tiek iedota pieeja dažādu darbu izpildītāju profiliem, to aprakstiem un stundas likmei.  Vari uzrunāt pa tiešo paša izvēlētos izpildītājus, kā arī padarīt savu vajadzību publisku, lai uz šī darba veikšanu varētu pieteikties jebkurš, kurš jūtas spējīgs to izpildīt. Un tālāk jau tikai atliek izvēlēties atbilstošāko kandidātu. Speciālistu loks ir ļoti plašs – sākot no dažādu programmu izstrādes, mārketinga un līdz pat grāmatvedības pakalpojumiem.

Bet varbūt negribi pirkt citu pakalpojumus, bet gan sākt pārdot savējos? Tad piereģistrējies un izveido savu profilu! Un par tā mārketingu arī, protams, nevajadzētu aizmirst.

Ja zini citus līdzīgus portālus, droši padalies ar šo informāciju šī raksta komentāros!